Mondotravel

O putovanju:

Kada:

05.01.2025. | 05.01.2025. | 05.01.2025.

Koliko:

20 dana

Preuzmi pdf putovanja

Day Date Port Arrival Departure
Sunday 5/1/2025 Genoa (Portofino), Italy - 17:00
Monday 6/1/2025 Marseille (Provence), France 08:00 18:00
Tuesday 7/1/2025 Barcelona, Spain 07:00 18:00
Wednesday 8/1/2025 Plovidba - -
Thursday 9/1/2025 Malaga (Granada), Spain 07:00 17:00
Friday 10/1/2025 Casablanca (Marrakech), Morocco 07:00 22:00
Saturday 11/1/2025 Plovidba - -
Sunday 12/1/2025 Plovidba - -
Monday 13/1/2025 Plovidba - -
Tuesday 14/1/2025 Mindelo, Cape Verde 08:00 18:00
Wednesday 15/1/2025 Plovidba - -
Thursday 16/1/2025 Plovidba - -
Friday 17/1/2025 Plovidba - -
Saturday 18/1/2025 Plovidba - -
Sunday 19/1/2025 Salvador, Brazil 08:00 16:00
Monday 20/1/2025 Plovidba - -
Tuesday 21/1/2025 Rio de Janeiro, Brazil 10:00 23:59
Wednesday 22/1/2025 Rio de Janeiro, Brazil 00:01 16:00
Thursday 23/1/2025 Plovidba - -
Friday 24/1/2025 Plovidba - -
Saturday 25/1/2025 Buenos Aires, Argentina 11:00 23:59
Sunday 26/1/2025 Buenos Aires, Argentina 00:01 20:00
Monday 27/1/2025 Plovidba - -
Tuesday 28/1/2025 Plovidba - -
Wednesday 29/1/2025 Puerto Madryn, Argentina 09:00 18:00
Thursday 30/1/2025 Plovidba - -
Friday 31/1/2025 Port Stanley, Falkland Islands 08:00 18:00
Saturday 1/2/2025 Plovidba - -
Sunday 2/2/2025 Plovidba - -
Monday 3/2/2025 Ushuaia, Argentina 06:00 20:00
Tuesday 4/2/2025 Plovidba - -
Wednesday 5/2/2025 Plovidba - -
Thursday 6/2/2025 Puerto Chacabuco, Chile 07:00 15:00
Friday 7/2/2025 Puerto Montt, Chile 09:00 18:00
Saturday 8/2/2025 Plovidba - -
Sunday 9/2/2025 Valparaiso, Chile 08:00 23:59
Monday 10/2/2025 Valparaiso, Chile 00:01 18:00
Tuesday 11/2/2025 Plovidba - -
Wednesday 12/2/2025 Plovidba - -
Thursday 13/2/2025 Plovidba - -
Friday 14/2/2025 Plovidba - -
Saturday 15/2/2025 Hanga Roa (Rapa Nui), Chile 07:00 17:00
Sunday 16/2/2025 Plovidba - -
Monday 17/2/2025 Plovidba - -
Tuesday 18/2/2025 Bounty Bay Passage, Pitcairn 08:00 11:00
Wednesday 19/2/2025 Plovidba - -
Thursday 20/2/2025 Plovidba - -
Friday 21/2/2025 Papeete, Tahiti 09:00 23:59
Saturday 22/2/2025 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
Sunday 23/2/2025 Moorea, French Polinesia 08:00 18:00
Monday 24/2/2025 Plovidba - -
Tuesday 25/2/2025 Aiutaki, Cook Islands 08:00 19:00
Wednesday 26/2/2025 Rarotonga, Cook Islands 08:00 18:00
Thursday 27/2/2025 Plovidba - -
Friday 28/2/2025 Plovidba - -
Saturday 1/3/2025 Plovidba - -
Sunday 2/3/2025 Plovidba - -
Monday 3/3/2025 Plovidba - -
Tuesday 4/3/2025 Bay of Islands, New Zeland 08:00 18:00
Wednesday 5/3/2025 Auckland, New Zealand 08:00 18:00
Thursday 6/3/2025 Tauranga, New Zealand 07:00 16:00
Friday 7/3/2025 Napier, New Zealand 10:00 19:00
Saturday 8/3/2025 Plovidba - -
Sunday 9/3/2025 Christchurch, New Zealand 08:00 18:00
Monday 10/3/2025 Dunedin, New Zealand 08:00 17:00
Tuesday 11/3/2025 Cruising Milford Sound, New Zealand 15:15 19:00
Wednesday 12/3/2025 Plovidba - -
Thursday 13/3/2025 Plovidba - -
Friday 14/3/2025 Sydney, Australia 08:00 23:59
Saturday 15/3/2025 Sydney, Australia 00:01 20:00
Sunday 16/3/2025 Eden, Australia 09:00 20:00
Monday 17/3/2025 Plovidba - -
Tuesday 18/3/2025 Melbourne, Australia 08:00 20:00
Wednesday 19/3/2025 Plovidba - -
Thursday 20/3/2025 Adelaide, Australia 07:00 19:00
Friday 21/3/2025 Penneshaw, Australia 08:00 20:00
Saturday 22/3/2025 Plovidba - -
Sunday 23/3/2025 Plovidba - -
Monday 24/3/2025 Albany, Australia 08:00 18:00
Tuesday 25/3/2025 Plovidba - -
Wednesday 26/3/2025 Busselton, Australia 08:00 18:00
Thursday 27/3/2025 Fremantle/Perth, Australia 08:00 23:59
Friday 28/3/2025 Fremantle/Perth, Australia 00:01 12:00
Saturday 29/3/2025 Plovidba - -
Sunday 30/3/2025 Plovidba - -
Monday 31/3/2025 Broome, Australia 10:00 18:00
Tuesday 1/4/2025 Plovidba - -
Wednesday 2/4/2025 Benoa/Bali, Indonesia 09:00 23:59
Thursday 3/4/2025 Benoa/Bali, Indonesia 00:01 18:00
Friday 4/4/2025 Plovidba - -
Saturday 5/4/2025 Plovidba - -
Sunday 6/4/2025 Singapore, Republic of Singapore 08:00 18:00
Monday 7/4/2025 Port Klang (Kuala Lampur), Malaysia 07:00 19:00
Tuesday 8/4/2025 Penang, Malaysia 08:00 18:00
Wednesday 9/4/2025 Phuket, Thailand 07:00 17:00
Thursday 10/4/2025 Plovidba - -
Friday 11/4/2025 Plovidba - -
Saturday 12/4/2025 Colombo, Sri Lanka 09:00 17:00
Sunday 13/4/2025 Plovidba - -
Monday 14/4/2025 Plovidba - -
Tuesday 15/4/2025 Plovidba - -
Wednesday 16/4/2025 Plovidba - -
Thursday 17/4/2025 Plovidba - -
Friday 18/4/2025 Plovidba - -
Saturday 19/4/2025 Plovidba - -
Sunday 20/4/2025 Aqaba (Petra), Jordan 09:00 20:00
Monday 21/4/2025 Sharm el-Sheikh, Egypt 08:00 18:00
Tuesday 22/4/2025 Safaga, Egypt 07:00 21:00
Wednesday 23/4/2025 Suez Canal (transit), Egypt 20:00 20:30
Thursday 24/4/2025 Suez Canal (transit), Egypt 15:00 15:30
Friday 25/4/2025 Alexandria, Egypt 06:00 20:00
Saturday 26/4/2025 Plovidba - -
Sunday 27/4/2025 Plovidba - -
Monday 28/4/2025 Messina (Taormina), Italy 08:00 18:00
Tuesday 29/4/2025 Naples (Pompeii), Italy 08:00 18:00
Wednesday 30/4/2025 Civitavecchia (Rome), Italy 07:00 19:00
Thursday 1/5/2025 Genoa (Portofino), Italy 08:00 -

Fotografije & video

01


19

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica Ship L'Olimpiade Sporting Bar

MSC Magnifica Ship L'Olimpiade Sporting Bar

MSC Magnifica knjižnica

MSC Magnifica Library

MSC Magnifica, Quattro Venti Restaurant

MSC Magnifica, Quattro Venti Restaurant

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica, Family Suite kabina

MSC Magnifica, Family Suite

MSC Magnifica kabina pogled na ocean

MSC Magnifica, Ocean View

MSC Magnifica, Suite

MSC Magnifica, Suite

krstarenje brodom MSC Magnifica Disco

MSC Magnifica, T32 Disco

krstarenje brdom MSC Magnifica

MSC Magnifica Cyber Café

MSC Magnifica, Le Grand Bleu

MSC Magnifica, Le Grand Bleu

MSC Magnifica

MSC Magnifica

MSC Magnifica,  Spa & Relax

MSC Magnifica, Spa & Relax

MSC Magnifica, La Grotta Azzurra

MSC Magnifica, La Grotta Azzurra

MSC Magnifica Ship Tiger Bar

MSC Magnifica Ship Tiger Bar

MSC Magnifica krstarenje mediteranom

MSC Magnifica Ship Bar L'Ametista Lounge

Cijena i način plaćanja.

CIJENA PO OSOBI U DVOKREVETNOJ SOBI:

05.01.2025.

15.979 €

unutarnja kabina, CIJENA JE INFORMATIVNOG KARAKTERA
obavezna doplata za lučke pristojbe - 580 €
NAPOJNICE BRODSKOM OSOBLJU - 1.392 €

05.01.2025.

18.949 €

vanjska kabina s prozorom, cijene su informativnog karaktera
obavezna doplata za lučke pristojbe - 580 €
NAPOJNICE BRODSKOM OSOBLJU - 1.392 €

05.01.2025.

21.729 €

vanjska kabina s balkonom, cijene su informativnog karaktera
obavezna doplata za lučke pristojbe - 580 €
NAPOJNICE BRODSKOM OSOBLJU - 1.392 €

Mogućnosti plaćanja

visa mastercard diners american maestro paypal

Cijena aranžmana uključuje:

  • smještaj u izabranoj kabini na brodu MSC Magnifica
  • puni pansion na brodu (doručak, ručak, večera, popodnevni domjenak, ponoćni buffet)
  • cjelodnevna animacija
  • zabavni večernji program u salonima i barovima sa živom glazbom
  • predstave u kazalištu, disco, sportske aktivnosti, korištenje fitnessa, bazena, ležaljki
  • organizaciju i pripremu putovanja
  • DINE & DRINK PACKAGE (ADULT)

    pića za vrijeme ručka i večere u glavnom restoranu i samoposlužnom restoranu (specijalizirani restorani nisu uključeni). Paket pića uključuje: domaća vina točena u čaše, točeno pivo, gazirana pića točena u čašu, sokovi točeni u čaše i mineralna voda

  • 12 izleta po izboru brodara MSC

Cijena aranžmana ne uključuje:

  • lučke takse koje se obvezno plaćanje prilikom rezervacije aranžmana 580 EUR po osobi
  • napojnice brodskom osoblju service charge (1.392 EUR za putnike od 12 godina, djeca od 2-11,99 godina 50%; djeca do 1,99 godina ne plaćaju) - obavezno plaćanje prilikom rezervacije putovanja
  • troškove u barovima i restoranima (plaćaju se na kraju krstarenja i na njih se dodaje 15% naknade za uslugu koja će biti iskazana u brodskom računu putnika)
  • izlete u lukama pristajanja
  • piće na brodu
  • osobne troškove tijekom putovanja
  • troškove carinjenja
  • paket putnog osiguranja (zdravstveno
  • osiguranje od nezgode
  • osiguranje prtljage i osiguranje od otkaza putovanja

Doplate i popusti:

Popusti:
popust na korištenje praonice rublja 30%

Informacije:

Napomena:
za ovo krstarenje potrebno je imati putovnicu koja vrijedi još najmanje 1 godinu od početka putovanja

Tečaj konverzije 1 EUR= 7,53450 kn

Odgovorni organizator:

Opće informacije

Često postavljena pitanja

  • Mogućnosti plaćanja

ne propuštaj

ništa

budite prvi koji će saznati sve o našim izvrsnim first minute ponudama, neponovljim last minute ponudama, novim putovanjima... prijavite se na naš newsletter i ne propustite najbolje ponude.

Mondotravel newsletter