Mondotravel

O putovanju:

Koliko:

18 dana

Preuzmi pdf putovanja

Day Date Port Arrival Departure
Monday 27/11/2023 Genoa (Portofino), Italy - 17:00
Tuesday 28/11/2023 Barcelona, Spain 13:00 19:00
Wednesday 29/11/2023 At Sea - -
Thursday 30/11/2023 Cadiz (Seville), Spain 08:00 18:00
Friday 1/12/2023 At Sea - -
Saturday 2/12/2023 Funchal (Madeira Is.), Portugal 08:00 17:00
Sunday 3/12/2023 Santa Cruz de Tenerife, Spain 09:00 18:00
Monday 4/12/2023 At Sea - -
Tuesday 5/12/2023 At Sea - -
Wednesday 6/12/2023 At Sea - -
Thursday 7/12/2023 At Sea - -
Friday 8/12/2023 At Sea - -
Saturday 9/12/2023 At Sea - -
Sunday 10/12/2023 Philipsburg, St. Maarten 08:00 18:00
Monday 11/12/2023 San Juan, Puerto Rico 07:00 19:00
Tuesday 12/12/2023 At Sea - -
Wednesday 13/12/2023 At Sea - -
Thursday 14/12/2023 Miami, United States 07:00 -

Fotografije & video

01


10

MSC Divina

brod MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina

MSC Divina, Inside cabin

MSC Divina, Inside cabin

MSC Divina, Sky & Stars

MSC Divina, Sky & Stars

MSC Divina, Le Muse MSC Yacht Club dedicated restaurant

MSC Divina, Le Muse MSC Yacht Club dedicated restaurant

MSC Divina, Balcony cabin

MSC Divina, Balcony cabin

MSC Divina pogled s palube, jacuzzi

MSC Divina

Mogućnosti plaćanja

visa mastercard diners american maestro paypal

Cijena aranžmana uključuje:

  • krstarenje na brodu MSC Divina
  • smještaj u odabranoj kabini na brodu (tuš/WC, klima uređaj, sef, sušilo za kosu, TV)
  • prošireni puni pansion na brodu (doručak, ručak, večera, užina, ponoćni snack)
  • svečana večera uz kapetanovu zdravicu, animacija, zabavni večernji program u salonima i barovima sa živom glazbom, predstave u kazalištu, casino, disco, sportske aktivnosti, korištenje fitnessa, bazena, ležaljki
  • organizaciju i pripremu putovanja.

Cijena aranžmana ne uključuje:

  • lučke pristojbe koje se obavezno plaćaju prilikom rezervacije aranžmana (odrasli i djeca)
  • izlete u lukama pristajanja
  • piće na brodu
  • osobne troškove tijekom putovanja (korištenje saune, tretmani ljepote, telefoniranje, usluga pranja i peglanja odjeće, kupnja u trgovinama, troškove carinjenja)
  • paket putno osiguranje (preporučujemo)

Odgovorni organizator:

Opće informacije

Često postavljena pitanja

  • Mogućnosti plaćanja

ne propuštaj

ništa

budite prvi koji će saznati sve o našim izvrsnim first minute ponudama, neponovljim last minute ponudama, novim putovanjima... prijavite se na naš newsletter i ne propustite najbolje ponude.

Mondotravel newsletter